fbpx

הסיפור של Segway

על המותג שלנו

כיצד הכל התחיל?

יום אחד ראה הממציא דין קיימן (Dean Kamen) אדם צעיר בכסא גלגלים מתאמץ לעלות על מדרכה. הוא הבין שהבעיה לא הייתה כסא גלגלים לא יעיל, אלא העובדה שהעולם בנוי עבור אנשים שיכולים לאזן את עצמם. בעקבות זאת, הוא יצר יחד עם הצוות שלו את מערכת הניידות ™IBOT התקן ניידות בעל איזון עצמי שמאפשר למשתמשים לעלות במדרגות, ולהתמודד עם משטחים לא אחידים. לאחר מכן, עלה הרעיון לכלי שמעניק איזון מציע אפשרויות מרחיקות לכת גם לאנשים בעלי ניידות מלאה.

ההשראה לשם Segway באה מהמילה segue שמוגדרת כ”מעבר חלק ממצב אחד למצב אחר”. Segway הופכת אדם להולך רגל מתוגבר, ומאפשרת לו או לה להגיע רחוק יותר, לנוע מהר יותר ולשאת יותר.

כיצד פועל הייצוב הדינמי

אם תעמוד ותרכון קדימה, לא תיפול באופן אוטומטי לפנים. המוח שלך יודע שאינך מאוזן, מכיוון שיש תנועה של הנוזל באוזן הפנימית שלך. הדבר גורם לך להזיז את רגלך קדימה ולעצור נפילה אפשרית.
Segway עושה פחות או יותר את אותו הדבר, פרט לכך שכלי הרכב שלנו מצוידים בגלגלים במקום רגליים, במנוע במקום בשרירים, באוסף של
מיקרו-מעבדים במקום מוח ובמערכת של חיישני הטיה מתוחכמים וחיישנים גירוסקופים במקום מערכת איזון באוזן הפנימית. כמו המוח שלך, ה- Segway יודע מתי אתה רוכן קדימה. כדי לשמור על איזון, הוא מסובב את הגלגלים בדיוק במהירות הנכונה, וגורם לך לנוע קדימה.

שמור על איכות הסביבה

כמובילה בתחום ניידות חשמלית דו-גלגלית, Segway שאפה תמיד להפיק חלופות תחבורה לטווח קצר שהן ידידותיות לסביבה. כיום, יותר ויותר אנשים משתמשים ב- Segway בתור חלופה ידידותית לסביבה עבור חלק גדול מהנסיעות הקצרות שבדרך כלל נעשות במכונית. מעבר לכך, במהלך הפעולה אין כלל פליטות מזהמים, כך שאתה יכול לרכוב על הרכב שלך גם בפנים.

הסיפור של Ninebot

Ninebot היא חברה בבעלות פרטית שבסיסה בבייג’ינג, סין. בשנת 2015 ביצעה Ninebot מיזוג אסטרטגי עם חברת Segway , שבסיסה בבדפורד שבארה”ב.
החברה המאוחדת מתמקדת במחקר ופיתוח, תכנון, ייצור, הפצה ומכירה של מוצרי תחבורה לטווח קצר. לחברה המאוחדת יש מטות אסטרטגיים בארה”ב, סין והולנד, וכן מרכזי ייצור בארה”ב ובסין.
Segway ו Ninebot דוגלות בשילוב טכנולוגיות קיימות לתפיסות עתידיות, כגון אינטראקציה קולית וזיהוי פנים עם המוצרים הרובוטיים שלה – מוצרים שיהיו מאוד אינטראקטיביים ויעודדו חיים חכמים יותר.

MEU מקבוצת מאיר

הינה היבואנית הרשמית והבלעדית של Segway-Ninebot בישראל מאז 2003
של מותג הקטנועים החשמליים הצומח בעולם NIU מאז 2018 ושל Bird משנת 2020.

החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות B2B וB2C חדשניים לתחבורה חשמלית אישית וירוקה.
MEU חרטה על דגלה להוביל את מהפכת התחבורה החשמלית האישית בישראל, לצד מתן שירות יוצא דופן המתבקש ממותגים בינלאומיים ועמידה בתקנים המחמירים ביותר.

MEU הינה בבעלות קבוצת מאיר, יבואנית מותגי הרכב המובילים: וולוו, הונדה, רנו משאיות, חברת השכרת הרכב הרץ, אוטוסנטר, מכבי חיפה ועוד.

ציר הזמן

 • 1999

  Segway Inc היא המובילה והחדשנית בתחום התחבורה האישית

 • 2002

  הדגמים הראשונים של Segway Personal Transporters) PT) נמכרים ב-Amazon.com

 • 2005

  החברה משיקה את Segway Cross-Terrain Transporter

 • 2013

  חברת Ninebot נוסדה בבייג’ינג, סין

 • 2014

  השקת דגם ה- PT התלת-גלגלי של Segway – SE3 Patroller , לשוק בטיחות הציבור

 • 2014

  Ninebot משיקה את +Ninebot E

 • 2015

  Segway ו- Ninebot מתאחדות

 • 2015

  Ninebot by Segway משיקה אתה-miniPro וה-+Ninebot One E

 • 2016

  Ninebot by Segway משיקה את ה- ONE S2 –הממשיך של ה-+Ninebot ONE E

 • 2016

  המטה של Segway Europe נחנך באמסטרדם, הולנד

 • 2017

  Ninebot by Segway משיקה את הקורקינטים החשמליים ES1 ו-ES2

 • 2017

  Ninebot by Segway משיקה את ה- miniLITE ו miniPLUS

 • 2020

  השקת דגם הקורקינט Segway MAX G30

רוצים להרגיש את הדבר האמיתי?
מוזמנים להגיע לרכיבת מבחן

חנות הדגל
קפלן 21, תל-אביב
(מתחם דה וינצ’י)
א’-ה’ 10:00-19:00 ו’ 10:00-14:00
3605* שלוחה 1

 

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן